Ксенон установка

Біле ксенонове світло найближче до природного освітлення.

Промені ксенонового світла легко “пробивають” туман, не створюючи ефекту “світлової стіни”, і висвітлюють не краплі дощу чи туману, саме полотно дороги.

Ресурс ксенонових ламп у 4-5 разів перевищує ресурс звичайних ламп. Вони споживають менше енергії у тому, що світловий потік перевищує галогенки вдвічі.

Переваги ксенонового світла:

  • велика світловіддача;
  • незалежність
  • світлового потоку від напруги;
  • велика економічність;
  • більший термін служби;
  • висока безпека руху за рахунок удвічі кращого освітлення;
  • більший комфорт;
  • менша температура лампи;
  • не лопаються шибки протитуманок.

 

Отже ЯКІСНИЙ XENON, якщо він встановлений і відрегульований, не зліпить інших учасників дорожнього руху. А Ви з XENONном завжди бачите дорогу та предмети на ній незрівнянно кращі. Залишається Вам, як водієві, зробити правильний вибір щодо головного світла Вашого авто. Толі їздити, як і бать постійно засліпленими, чи звернутися до професіоналів і отримати за невеликі гроші всі переваги ксенону. А це у 2-2,5 рази збільшена світлова сила, правильна колірна температура ксенонових ламп, чудова видимість дорожньої ситуації за будь-яких погодних умов.

Автомобільні лінзи. Встановлення біксенонових лінз.

Більшість власників автомобілів хоч раз стикалися з проблемою браку освітленості дороги при їзді в темний час доби, ранок або вечір у похмуру погоду. А це справді проблема, адже одним із найважливіших аспектів безпечної їзди є якісне освітлення дороги перед автомобілем.

Найкращим рішенням у цьому випадку буде встановлення біксенонових лінз (лінзи у фари). Адже сучасна лампа чи вона галогенної чи ксенонової – це точкове джерело світла, що дозволяє створити потік високої чіткості, тобто. джерело, що легко фокусується.

До речі, біксенонові лінзи, це не тільки практично, а й модно – автомобіль стає більш престижним та красивим.

І тут з’являється вибір, і потрібно вирішити, чи можете ви собі дозволити біксенонові лінзи чи ні. Хоча, якщо порівняти ціни, вибір лінз обійдеться Вам не набагато дорожче (особливо якщо порівнювати з цінами на біксенон).

Біксенонові лінзи на відміну від традиційного біксенону в дальньому режимі одночасно чудово висвітлюють як далекі, так і ближні зони, виключають паразитні випромінювання, що сліплять водіїв зустрічних автомобілів. Так само від біксенонових лінз набагато більша насиченість світла, що суттєво збільшує межі видимості.

Лінзи – це перший доступний крок при переході від рефлекторного світла до якості фокусування біксенонової лінзи.

Біксенонові лінзи можна встановити у штатні фари з цоколями: Н4, Н1, Н7, НВ4, НВ3. Для встановлення потрібне розбирання фар. Після встановлення лінз працездатність коректора фар зберігається

У біксенонових лінзах є дуже привабливий режим габаритів – білі “ангельські очі” – це світлодіодне оточення самої лінзи, яке надає ще більш вишуканого та красивого вигляду.

Тюнінг та захист оптики

Плівки Lamin-X чудово захищають фари від сколів та тріщин при попаданні різних предметів під час швидкої їзди. Спеціальна структура плівки Lamin-X дозволяє наклеювати її на опуклі форми.

Колір: червоний Пропускання світла: 90% Ширина: 61 см Ціна плівки з роботою 35 коп/см2
Колір: блакитний Пропускання світла: 99% Ширина: 61 см Ціна плівки з роботою 35 коп/см2
Колір: чорний Пропускання світла: 30% Ширина: 61 см Ціна плівки з роботою 35 коп/см

Авто послуги

Контакти

Автоскло, тонування, заміна

Дод. обладнання, шумоізоляція