Встановлення та заміна автоскла

Автоскло – безпека, комфорт та краса. Скло автомобіля – це рівноправна і важлива частина його конструкції, така сама, як і, наприклад, двигун. Якісне автоскло забезпечує водію комфортне та безпечне водіння, не є джерелом додаткових травм при ДТП і є першою перешкодою швидкому проникненню будь-якого зловмисника в салон автомашини. Крім того, установка автоскла є одним з головних учасників формування його зовнішнього вигляду, не випадково автоскла, їх колір та форма, завжди були улюбленим предметом для експериментів автомобільних дизайнерів.

В асортименті стекол для легкових автомобілів, які пропонує покупцеві наша компанія, присутні тільки вироби відомих виробників, які вже давно добре зарекомендували себе на світовому ринку автодеталей. Їхня сучасна технічна база, обладнання та застосовувані технології дозволяють виробляти автоскла дуже високої якості, яку неможливо досягти при виготовленні стекол для автомобілів напівкустарним способом на дрібних виробництвах.

У нас можлива не тільки установка, а й заміна автоскла: вітрове (лобове), бічне, заднє або кватиркове скло для легкового автомобіля будь-якої популярної марки, звичайне, загартоване (сталініт) або ламіноване (триплекс). Зробити вибір автоскла вам допоможуть професійні консультанти, а досвідчені майстри встановлять їх на ваше авто та розкажуть про необхідні правила експлуатації.

У випадку, коли поїздка до нас із пошкодженим старим автосклом для вас є важкою або неможливою, наша компанія надає послугу виїзду фахівців у вказане вами місце для його заміни.

Виробники автомобільного скла

Авто послуги

Контакти

Автоскло, тонування, заміна

Дод. обладнання, шумоізоляція