Шумоізоляція

Коли ведеш автомобіль, хочеться слухати музику на своїй аудіосистемі, розмовляти з симпатичною супутницею або просто думати про своє в тиші – але ніяк не слухати всіх скрипів та вібрацій, які можуть виробляти непідготовлений автомобіль. І для того, щоб поїздка стала по-справжньому комфортною, шумоізоляція салону автомобіля іноді буває справді необхідна.

Звідки береться гамір?

Причин появи шуму може бути багато, його можуть робити окремі деталі автомобіля, вібрація від роботи самого двигуна, декоративні елементи торпедо або кузова, навісні пристрої. Крім того, причиною виникнення шуму також можуть бути зовнішні фактори або недостатня якість протектора автомобіля.

Як відбувається шумоізоляція автомобіля?

Як правило, шумоізоляція авто проводиться у кілька етапів. Спочатку салон автомобіля повністю розбирають, від’єднують електричні дроти та прибирають шумоізоляційні матеріали, які знаходилися в машині спочатку. Потім усі поверхні знежирюють, просушують, після чого проводиться, власне, шумоізоляція автомобіля. Тут особливо важливо правильно підібрати шумоізоляційний матеріал, адже саме цього залежить коефіцієнт поглинання шуму у кожному конкретному випадку.

І якщо раніше шумоізоляція авто була лише одним з варіантів тюнінгу, і багато водіїв просто не бачили в ній особливої ​​необхідності, то зараз все більше людей змогли оцінити той комфорт, який дає потужний і при цьому безшумний автомобіль.

Авто послуги

Контакти

Автоскло, тонування, заміна

Дод. обладнання, шумоізоляція