Антигравійний захист автомобіля

З упевненістю можна сказати, що кожен власник машини хоча б один раз потрапляв у ситуацію, коли один невеликий камінчик подряпував або збивав фарбу на самому видному місці, або ж при дрібному ДТП коли машина лише злегка креслила перешкоду або інший автомобіль, а фарба вже була пошкоджена. Такі невеликі пошкодження можуть призвести до повного фарбування окремої частини автомобіля, що витратно як і за часом, так і по грошах.

Як можна обмежити себе від таких проблем?

Антигравійний захист автомобіля. Захисна плівка VentureShield (3М, США)

VentureShield – це одношарова прозора антигравійна автомобільна плівка з поліуретану виробництва компанії 3М (3M, США). На сьогоднішній день ця захисна авто плівка є найбільш міцною серед конкурентів. Відсутність верхнього захисного шару дозволяє їй бути еластичною і надає легкість при встановленні, тим самим знижує стійкість плівки до агресивних середовищ. Вимагає більш ретельного догляду на автомобілях чорних та білих кольорів (нанесення твердого воску, періодичні полірування).

Переваги захисної авто плівки VentureShield:

  • висока міцність;
  • легкість встановлення;
  • якісний клейовий шар;
  • довговічність;
  • доступна ширина – 1,52м, для обклеювання без стиків.

 

Антигравійна плівка поставляється в рулонах різної розмітки, так і вже порізана під певні автомобілі. Так після підклеювання антигравійної плівки вона надійно триматися на покритті автомобіля не відклеюється і не облазить частинами, це досягається завдяки високій міцності антигравійної плівки.

В основному обклеюють автомобіль антигравійною плівкою тільки найбільш схильні до пошкоджень, такі як: бампери, капот, крила, лобове скло, скла фар.

Захист зон під ручками дверей
Комплексний захист автомобіля
Комплект для захисту торців дверей
Смуга для захисту заднього бампера
Смуга для захисту порогів

Авто послуги

Контакти

Автоскло, тонування, заміна

Дод. обладнання, шумоізоляція