Бронювання скла

Бронювання скла авто захищає ваше майно, залишене в автомобілі. Будь-кому з нас, напевно, доводилося в житті слухати розповіді від власників інших автомобілів, як у них крали майно, залишене в салоні авто, або розбійні напади на водія або пасажирів під час руху автомобіля.

Одним із найуразливіших місць в автомобілі вважається Скло автомобіля, будь воно поклеєне плівкою для тонування, будь воно повністю прозоре. І відповідно при розбійному нападі на автомобіль головним способом проникнення злочинців всередину салону є шлях через розбите скло. На допомогу в цьому питанні може прийти бронювання стекол автомобіля. При наклейці бронювальної плівки на скло відбувається зміцнення скла плівкою.

Плівка для бронювання має тягучу консистенцію у своїй масі, що у свою чергу гасить суттєву частину ударної енергії на себе. Що, до того ж, і заважає руйнуванню скла в загальній масі. Межа «непорушності» цілісності скла в загальній масі за допомогою бронювальної плівки має власну межу, набагато вищу за межу «голого скла», що перевищує його у багато разів.

Але ця межа також має межі, і при силі удару необхідної для руйнування цілісності «заброньованого» скла, всередину салону автомобіля не так просто потрапити, т.к. скло залишається на бронювальній плівці і зберігає свою геометричну форму навіть при подальшому докладанні зусиль націлених на руйнування скла. Тобто навіть якщо злочинець розбив заброньоване скло, він не зможе відразу пробратися всередину салону автомобіля. Що у свою чергу збереже ваше майно в автомобілі, а може й сам автомобіль загалом.

Авто послуги

Контакти

Автоскло, тонування, заміна

Дод. обладнання, шумоізоляція