Захист лобового скла автомобілів плівкою ClearPlex

Сколи, тріщини, подряпини, сліди від двірників та інші зовнішні дефекти на лобовому склі – одна з найпоширеніших проблем при експлуатації авто. Згідно зі статистикою імпортерів автомобільних запчастин, в Україні щодня замінюється в межах 700 лобового скла, що вказує на масштаб проблеми.

До недавнього часу була повноцінна можливість убезпечити лобове скло Вашого авто від сколів. З розвитком технологій на ринку виникло ефективне вирішення цієї проблеми – захисна плівка ClearPlex (Madico, США).

ClearPlex – абсолютно прозора, єдина оптично оптимізована захисна плівка створена саме для автомобільного лобового скла.

При попаданні гравію захисна плівка значно скорочує можливість появи відколів, «зірочок», крапок на лобовому склі. Запатентований верхній шар дозволяє уникнути пошкодження захисної плівки ClearPlex щітками склоочисника (двірниками). Виробник гарантує стійкість захисної плівки до пожовтіння, відшаровування та утворення бульбашок протягом 1 року. Термін експлуатації плівки ClearPlex від 3 до 7 років, виходячи з умов експлуатації.

Захисна функція автомобільної плівки СleaPlex полягає в наступному: плівка встановлюється на зовнішню поверхню лобового скла, в момент попадання дорожнього гравію, каміння, енергія удару поглинається і поширюється на велику площу, що істотно скорочує або повністю виключає можливість утворення сколу на склі.

Авто послуги

Контакти

Автоскло, тонування, заміна

Дод. обладнання, шумоізоляція