Автозвук

Наш досвід показує, що для отримання оптимального результату при установці аудіо повинна застосовуватися компонентна акустична система, що складається з кількох динамічних пар різного типу.

Місця встановлення динаміків досить стандартні. Одна пара монтується в передній частині салону, в районі лобового скла, у двері встановлюються динаміки середніх частот, і ззаду мають сабвуфери, монтаж яких є, мабуть, найбільш складною частиною установки аудіо, і тут наше знання тонкощів установки та досвід роботи із системами автомобільного звуку допоможе досягти чудового результату. Установка аудіо традиційно включає кілька етапів – підбір необхідних компонентів, монтаж усієї системи аудіо та її точне налаштування.

Установка автозвуку Дніпро – «АВТОСТИЛЬ» пропонує комплексні рішення у галузі професійного автомобільного звуку та відео.

На кожному етапі є свої нюанси, що впливають на кінцевий результат. На першому – на особливу увагу заслуговує відповідність характеристик аудіо системи улюбленому музичному жанру; на другому етапі – правильне підключення аудіосистеми до електроніки вашого автомобіля; Налаштування аудіосистеми – це формування оптимального балансу звуку та його рівномірний розподіл. Установка відео в автомобілі – наступний крок у розвитку автомобільного тюнінгу.

Тепер установка відео перестала бути розкішшю, доступною для одиниць. Екран телевізора в автомобілі – це практично завжди рідкокристалічний монітор. Традиційні місця, установки відео розташовуються на рівні очей – на стелі салону, підголівника передніх сидінь чи захисних козирках. Підключити до автомобільного телевізора можна DVD-плеєр, відеомагнітофон або ігрову приставку. Екран можна використовувати для відображення інформації навігації, камери заднього виду або парктроніки. І, звичайно, встановлення відео дозволить переглядати улюблені телевізійні програми.

Авто послуги

Контакти

Автоскло, тонування, заміна

Дод. обладнання, шумоізоляція