Встановлення протиугінної сигналізації з автозапуском

Установка сигналізації з автозапуском – це один із найбільш ефективних способів уберегти автомобіль від злочинних дій, орієнтованих на Ваш автомобіль з боку зловмисників. Автосигналізації пропонують кращий рівень охорони, ніж штатні іммобілізори, що йдуть у стандартній комплектації великої кількості серійних машин.

Крім того, слід зазначити, що автосигналізації дають власнику низку додаткових функціональних можливостей. Тому якщо Ви ставите перед собою завдання встановити таку модель автосигналізації, яка дала б максимальний рівень захищеності вашого авто, то потрібно підійти до її вирішення досить серйозно і відповідально. Тільки в результаті такого підходу можна придбати систему безпеки для автомобіля, на нейтралізацію якої зловмисникам потрібно добре попрацювати, на що вони, як правило, мають мінімум.

Сучасні автосигналізації конструктивно складаються з кількох взаємодіючих частин (модулів): блоку керування, комплекту сенсорів та звукової сирени. Більшість охоронних систем також мають спеціальний брелок дистанційного керування з РК-екраном, який має носити при собі власник транспортного засобу. Даний брелок необхідний для віддаленого керування всією системою та її сервісними функціями.

Двосторонні автосигналізації

Сьогодні не секрет, що у більшості водіїв:

автостоянка знаходиться на пристойній відстані від будинку
на роботі не завжди закрите паркування часто доводиться паркуватися на вулиці або незнайомих дворах криміногенна обстановка в районі залишає бажати кращого. У таких ситуаціях інформація про те, що відбувається з автомобілем, дуже важлива. І двосторонні автосигналізації – це цілком доступний спосіб підтримувати зв’язок зі своїм автомобілем на відстані. Щоправда, вибрати справді надійну, серед тисяч «сміттєвих» варіантів із нікому не потрібними функціями, нефахівцеві дуже складно.

Тому коротко про найважливіше – надійна двостороння автосигналізація: захищена від кодграбера або працює зі штатним ключем автомобіля. Код, що посилається на брелок, це вразливе місце будь-якої сигналізації. Найнадійніший на сьогоднішній день діалоговий або подвійний динамічний код підтримує бездротове (або кодове) реле блокування. При правильному встановленні їх довго і складно шукати, а без їх відключення авто не заведеться. підтримує встановлення додаткових датчиків – нахилу, сканера салону, відчинення дверей тощо.

Ось, власне, те, що захищає ваш автомобіль від угону. Все інше, у тому числі дальність брелока-пейджера, турботаймер, контроль заряду акумулятора, дистанційне відкривання багажника та ввічливе підсвічування салону – це приємні та комфортні доповнення, що мало впливають на безпеку автомобіля.

Окремо слід сказати про дальність роботи брелока. У міських умовах це поняття дуже умовне і не завжди збігається з тим, що написано на коробці із сигналізацією. І якщо так вийшло, що у Ваших умовах брелок погано працює, рекомендуємо звернути увагу на GSM – сигналізації. Ціна базових GSM – моделей цілком можна порівняти з ціною звичайних «дальнобійних» сигналок. Але вибравши GSM, ви отримуєте систему зовсім іншого класу та можливостей.

Односторонні автосигналізації

Чомусь сьогодні склалася думка, що односторонні автосигналізації – це вчорашній день і для охорони авто обов’язково потрібна система з пейджером. Насправді охоронні функції односторонніх і двосторонніх сигналізацій однакові. Тобто. і те й інші однаково захищають авто від угону. Різниця між ними тільки в тому, що при спрацюванні двосторонньої сигналізації одночасно з роботою сирени брелок теж «пікатиме», а в односторонній ви чутимете тільки звук сирени.
Односторонні автосигналізації – це відмінний вибір, якщо, наприклад, ви мешкаєте у приватному будинку або паркуєте авто на надійній стоянці біля будинку. На роботі ваш автомобіль стоїть на закритій території. У такій ситуації ви завжди почуваєте звук сирени, що спрацювала, і Вам немає необхідності переплачувати за «дальність роботи пейджера».
З іншого боку, односторонні сигналізації з успіхом використовуються у складі охоронних комплексів. У цьому випадку за рахунок застосування кількох протиугінних пристроїв немає необхідності мати дорогу «наворочену» сигналізацію.
Комплекс може встановлюватися поступово, що зменшує фінансове навантаження на власника авто – якщо код дорогої автосигналізації буде зламаний, Ваше авто залишиться беззахисним. У разі встановлення охоронного комплексу Ваше авто все ще буде захищене.

На що звернути увагу під час вибору моделі односторонньої сигналізації?

Насамперед на:

 • спосіб кодування брелока, бажано, щоб це був діалоговий код або подвійний динамічний код, який не зчитується код грабберами
 • Наявність сервісу та гарантія
 • можливість підключити дистанційні (кодові) реле та додаткові датчики.

Охоронний комплекс

Корисна інформація. Комплексний захист від угону набагато краще убезпечить Ваше авто, ніж просто сигналізація. Але як вибрати такий комплекс? Куди його ставити? І скільки це буде коштувати? Комплексний захист від угону не обов’язково коштує дорого. Все визначається рівнем комфорту та безпеки, який Ви хочете отримати. У найповнішому варіанті протиугінний комплекс складається з:
 • сигналізації
 • замок капота
 • замок коробки передач
 • іммобілайзер
 • броньованого скла
 • Маячки-закладки
Такий комплекс порівняний за вартістю з автосигналізаціями високого рівня (від 5000 грн з установкою), але на відміну від них має низку незаперечних переваг:
 • броньовані вікна захищають від барсеточників, хуліганів та забезпечують безпеку при аварії.
 • машина має кілька рубежів захисту – скло, коробку передач, блокування двигуна.
 • Комплекс поєднує електричні та механічні протиугінні пристрої. Отже, вимагає від викрадачів набагато більшої кваліфікації чи роботи в команді, що суттєво зменшує прибуток від угону. ( Про те, як організований бізнес з викрадення авто читайте тут)
 • маячок-закладка у разі угону дає можливість відстежити місцезнаходження автомобіля та повернути його господареві.
 • комплекс може встановлюватися поступово, що зменшує фінансове навантаження на власника авто.
 • якщо код дорогої автосигналізації буде зламаний, Ваше авто залишиться беззахисним. Під час встановлення охоронного комплексу Ваше авто все ще буде захищене
Склад охоронного комплексу завжди залежатиме від вашого способу життя, марки авто, необхідного рівня комфорту та безпеки. І, з цих умов, вибираються конкретні моделі протиугінних пристроїв.

Авто послуги

Контакти

Автоскло, тонування, заміна

Дод. обладнання, шумоізоляція